Bajkowa Kraina

Przedszkole - Poznań

Kadra

Kadrę Przedszkola „Bajkowa Kraina” tworzy zespół doświadczonych, pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli i specjalistów, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Nauczyciele naszego przedszkola realizując program korzystają zarówno ze sprawdzonych wzorców dydaktycznych jak i nowatorskich, kreatywnych metod pedagogiki.

W swojej pracy nastawieni są na zaspakajanie indywidualnych potrzeb i pobudzanie zainteresowań zgodnie z możliwościami intelektualnymi każdego Dziecka.

Poprzez różnorodne metody pracy z Dziećmi, indywidualizowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej, motywowanie oraz uczenie samodzielności w zdobywaniu wiedzy, współpracy i współdziałania w grupie gruntownie przygotowują Dzieci do dalszej edukacji wczesnoszkolnej.

Dzieci w naszym przedszkolu są pod opieką specjalistów: logopedy i psychologa. Logopeda prowadzi zajęcia profilaktyczne, oferuje konsultacje i porady. Każde Dziecko korzysta z diagnozy logopedycznej, a dla Dzieci zakwalifikowanych zapewniamy indywidualne zajęcia.

Psycholog wspiera kadrę pedagogiczną, uczestniczy w zajęciach z dziećmi, a także udziela Rodzicom pomocy w rozwiązywaniu indywidualnych trudności wychowawczych.

Bezpieczeństwo!

Bajkowa Kraina
…to miejsce zapewniające Dzieciom bezpieczeństwo i wysoki poziom edukacji.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa Najmłodszych, wszystkie nasze placówki wyposażone są w monitoring. Pracujemy 12 miesięcy w roku w godzinach od 7:00 do 17:00 – pięć dni w tygodniu. 

Bajkowa Kraina

uczymy Dzieci uczuć od rodziców!

Do każdego Dziecka podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy domową i rodzinną atmosferę. Staramy się, aby Dzieci czuły się u nas jak w domu otoczone ciepłą i miłą opieką. Z pomocą opiekunów oraz nauczycieli rozwijały swoje zdolności i zainteresowania, wykorzystując potencjał jaki drzemie w każdym z nich!

Poznań

BAJKOWA KRAINA POZNAŃ - WIRTUALNY SPACER
 
Przedszkole „Bajkowa Kraina”
ul. Górczyńska 46/1
60-132 Poznań
telefon: 533 522 062 
e-mail: bajkowakraina46@gmail.com
zapraszamy na nasz Facebook: Przedszkole Bajkowa Kraina – Poznań

ZAJMUJEMY SIĘ TWOIM DZIECKIEM Z DBAŁOŚCIĄ!

Poznaj nas lepiej!