Bajkowa Kraina

Żłobek - Zalasewo

Kadra

Kadrę pedagogiczną Żłobka „Bajkowa Kraina” tworzy zespół wykształconych, wysoko wykwalifikowanych i kreatywnych opiekunek oraz pomocy opiekunek dbających o ciepłą oraz przyjazną atmosferę w naszej placówce.

Są to odpowiednio przygotowani i doświadczeni pedagodzy, osiągający wysokie efekty w pracy z Dziećmi w zakresie rozwijania ich potencjalnych możliwości jak również rozbudzania ciekawości poznawczej. Posiadają bardzo dobry kontakt z Dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. 

W podejmowaniu działań opiekuńczo – wychowawczych opiekunki dziecięce stymulują wszystkie sfery osobowości Dzieci, dbając o ich właściwy rozwój. 

W swojej pracy wykorzystują najnowsze metody, koncepcje i formy pracy, które gwarantują opiekę, wychowanie oraz nauczanie na najwyższym poziomie. 

W naszym Żłobku pracują osoby uzdolnione plastycznie, manualnie, muzycznie i teatralnie, co pozwala na rozwijanie oraz kreowanie indywidualnych zainteresowań talentów każdego Dziecka.

W pracy nasza kadra opiera się na podstawowych założeniach, że:

1. Każde Dziecko jest odrębną jednostką wymagającą indywidualnego podejścia.

2. Każde Dziecko posiada swoiste uzdolnienia, możliwości, braki oraz ograniczenia.

 3. Wszelkie podejmowane działania wychowawcze budują samodzielność, sprawność ruchową, rozwój emocjonalny i umysłowy oraz dojrzałość społeczną Dziecka opartą na wzajemnej współpracy i relacji między opiekunami a rodzicami. 

Wszystko odbywa się w miłej, serdecznej, przyjacielskiej atmosferze, gdzie stawiane zadania dostosowane są odpowiednio do możliwości, potrzeb, zainteresowań oraz wieku Dziecka. 

Zapewniamy codzienny kontakt opiekuna z rodzicem podczas którego opiekun udzieli wyczerpujących odpowiedzi na temat zachowania oraz osiągnięć Dziecka. 

Dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony w „Bajkowej Krainie” był czasem radosnym i beztroskim, a każde Dziecko codziennie rano przychodziło do nas z uśmiechem!

Bezpieczeństwo!

Bajkowa Kraina
…to miejsce zapewniające Dzieciom bezpieczeństwo i wysoki poziom edukacji.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa Najmłodszych, wszystkie nasze placówki wyposażone są w monitoring. Pracujemy 12 miesięcy w roku w godzinach od 7:00 do 17:00 – pięć dni w tygodniu. 

Bajkowa Kraina

uczymy Dzieci uczuć od rodziców!

Do każdego Dziecka podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy domową i rodzinną atmosferę. Staramy się, aby Dzieci czuły się u nas jak w domu otoczone ciepłą i miłą opieką. Z pomocą opiekunów oraz nauczycieli rozwijały swoje zdolności i zainteresowania, wykorzystując potencjał jaki drzemie w każdym z nich!

Co robimy?


Nasze placówki

Zalasewo

BAJKOWA KRAINA ZALASEWO - WIRTUALNY SPACER
 
Żłobek „Bajkowa Kraina”
ul. Kórnicka 215
62-020 Zalasewo
telefon: 507 375 103 
e-mail: bajkowakraina215@gmail.com
zapraszamy na nasz Facebook: Żłobek Bajkowa Kraina – Zalasewo 

ZAJMUJEMY SIĘ TWOIM DZIECKIEM Z DBAŁOŚCIĄ!

Poznaj nas lepiej!